Dit nieuwsbericht is niet actueel.

Leer de gevaren van de dode hoek

Om aandacht te vestigen op de gevaren van de dode hoek organiseren de adviesraden omgeving en welzijn praktische initiatielessen. Want wie zich bewust is van zijn eigen zichtbaarheid, vermijdt levensgevaarlijke situaties.

De weg is druk, met auto’s en vrachtwagens overal om ons heen. Maar hoe zichtbaar ben jij eigenlijk voor andere bestuurders? Tijdens de initiatie ontdek je zelf wat een vrachtwagenchauffeur wel en niet ziet. Je leert hoe je de dode hoek kan vermijden en zo je veiligheid vergroot.

Waar en wanneer?

  • Baal: parking Buurtwinkel Luc 
    dinsdag 16 september
    van 8.30 tot 16.00 uur (voor scholen)
    van 16.00 tot 17.00 uur

  • Tremelo: terrein achter parking Vinneweg
    donderdag 18 september en vrijdag 19 september
    van 8.30 tot 16.00 uur (voor scholen)
    van 16.00 tot 17.00 uur
    zaterdag 20 september
    van 9.00 tot 15.00 uur

Schrijf je gratis in via peter_basstanie@hotmail.com of 0494 69 91 58

Peter Basstanie is al meer dan 25 jaar vrachtwagenchauffeur. Hij weet dus als geen ander welke gevaren schuilen in de dode hoek. Ook buiten de cabine zet hij zich in voor verkeersveiligheid: als voorzitter van de nieuwe adviesraad omgeving en jarenlang lid van de verkeersadviesraad maakt hij er een prioriteit van.

Dit artikel werd gepubliceerd op 02 september 2025
Nieuwsoverzicht

Deel deze pagina

  • Initiatie dode hoek

Openingsuren en contact

Communicatie en participatie

adres
Veldonkstraat 13120 Tremelo
tel.
016 52 54 50
e-mail
Vandaag gesloten

Richtlijnen bij jouw bezoek 

Gelieve volgende richtlijnen te volgen bij een bezoek aan de gemeentelijke diensten: