Alle schermen op zwart tijdens de buitenspeeldag

Woensdag 22 april is het buitenspeeldag en dagen we kinderen en jongeren uit om de deur achter zich toe te trekken voor een namiddag vol speelplezier. In Tremelo valt er tussen 13 en 17 uur alvast heel wat te beleven op de Balenberg én aan het Damiaanmuseum. 

Woensdag 22 april gaan alle schermen op zwart, want buiten ravotten, ontdekken, sporten en lachen: dat is waar de buitenspeeldag om draait!

Ook op de Balenberg maken we er opnieuw een superleuke speelnamiddag van. Klim als een echte avonturier in de bomen, scheur met je BMX razendsnel over de pumptrack of spring zo hoog als je kan op een van de vele springkastelen. Voor de allerkleinsten is er een gezellige peuter- en kleuterhoek en ook de speelbabbel brengt spelmateriaal mee, perfect afgestemd op baby’s en peuters.

Nieuw dit jaar is een extra buitenspeellocatie aan het Damiaanmuseum. Vlak bij het geboortehuis van Damiaan duiken we in een wereld vol traditionele spelen. Je kan je er uitleven zoals kinderen dat vroeger deden, in een tijd die misschien eenvoudiger was, maar daarom niet minder leuk.

Je weet dus wat je te doen staat: trek je speelkleren aan, laat de schermen voor wat ze zijn en komen buiten ravotten! Iedereen is welkom tussen 13 en 17 uur. 

Dit artikel werd gepubliceerd op 26 maart 2026
Nieuwsoverzicht

Deel deze pagina

  • Buitenspeeldag

Openingsuren en contact

Vrije tijd

adres
Baalsebaan 2913128 Baal
tel.
016 52 54 40
e-mail

Telefonisch bereikbaar tijdens de kantooruren.